ردیاب کندو عسل محافظ ۲۴ ساعته کندوهای زنبور عسل

دسته‌بندی نشده

ردیاب کندو عسل

در کشور ایران به دلیل وجود شرایط آب و هوایی بسیار عالی و دشت های وسیع، پرورش زنبور عسل بسیار رواج داشته است و کشور ایران جز ۱۰ کشور برتر در صنعت ساخت عسل می باشد. می توان گفت با استفاده از ردیاب کندو عسل می توان از جدیدترین شیوه های ممکن برای محافظت از کندوها استفاده نمود و از این طریق می توان مانع از دزدیده شدن کندوهای عسل و ایجاد خسارت های مختلف شد.

متاسفانه به دلیل نبود یک مکان مدیریت شده برای کشت کندوی عسل، بسیاری از زحمتکشان این حوزه با مشکلات مختلفی روبرو هستند. یکی از این مشکلات گم شده و یا دزدیده شدن کندوهای عسل می باشد، به دلیل ترس بسیاری از عموم از نیش زنبور عسل، کندو کاران بسیاری مجبور به دور کردن کندوهای زنبور عسل از اطراف شهر شده و باید این کندوها را در خارج از شهر و در دامن طبیعت جای گذاری کنند.

ردیاب کندو عسل
ردیاب کندو عسل

استفاده از ردیاب کندو عسل راهی برای پیدا کردن کندوهای دزدیده شده

پروسه ساخت یک کندوی عسل بسیار سخت می باشد و افراد مختلفی که در این زمینه فعالیت دارند می دانند تا به ثمر رسیدن یک کندوی عسل و گرده افشانی باید بسیاری از مشکلات موجود را برای رسیدن به یک عسل طبیعی حل نمود.

دزدی کردن و سرقت کندوهای عسل می تواند موضوع بسیار مهمی باشد و تمام زحمت چند ساله کندوکاران را به خطر بیندازد، از این رو بسیاری از زنبورداران از روش های سنتی همانند استخدام نگهبان و یا حصار کشیدن در اطراف کندوها مانع از دزدی آنها می شوند. اما این روش ها غالبا بازدارنده نیست و امکان دزدی نیز بالا می باشد. حال روش های نوین و دیجیتال با وارد شدن به این صنعت توانسته بسیاری از مشکلات زنبور داران را حل نمایند. با استفاده از یک ردیاب کندو عسل و جای گذاری صحیح آن در کندو می توان به راحتی هر کدام از کندوها را به صورت کاملا دقیق بررسی کرده و در صورت سرقت و یا گم شدن هر کدام از کندوها زنبورداران به راحتی بتوانند هر کدام از آنها را شناسایی کرده و مکان دقیق آنها پیدا کنند.

استفاده از این تکنولوژی به دلیل ساده بود و عمر بسیار طولانی به خاطر داشتن باتری های بسیار قوی و کم مصرف باعث شده تا شیوه های نگهداری کندوی عسل دستخوش تغییرات بسیاری شود. کوچک بودن یک ردیاب کندو عسل می تواند علاوه بر کاهش جلب نظر سارقان، می تواند عمر استفاده از این دستگاه را نیز افزایش دهد و اجازه دهد تا زنبوران بدون در نظر گرفتن آن به کارهای خود بپردازند.

ویژگی های بسیار جالب ردیاب کندو عسل

ویژگی های منحصر به فرد ای دسته ردیاب باعث شده که این محصول در هر شرایط آب و هوایی و منطقه ای به خوبی کار نماید. ضد آب، ضد ضربه و ضد شوک بودن تنها برخی از ویژگی های این محصول می باشد. همچنین استفاده از انواع مختلف سیم کارت های داخل کشور باعث میشود که کنترل این دستگاه ها بسیار آسان شده و زنبورداران می توانند با تنظیم این محصول به شیوه های گوناگون، تمام کندوهای خود را زیر نظر داشته باشند. تنظیم ارسال دقیق آمار در زمان های خاص، مشاهده کامل جزئیات مربوط به روزهای گذشته و همچنین وجود انواع ردیاب های آنلاین و آفلاین باعث شده است که ردیاب کندو عسل بتواند به راحتی و در هر شرایطی به کار خود ادامه دهد و مانع از سرقت کندوهای شما شود.

یکی از ویژگی های بسیار جذاب ردیاب کندو عسل استفاده از GPS برای نمایش دقیق مکان کندو می باشد. این ویژگی به زنبورداران اجازه میدهد تا تحت هر شرایطی بتوانند به صورت کاملا زنده و دقیق و در هر ساعت از شبانه روز کندوهای خود را بررسی کرده و سلامت و مکان آنها باخبر شوند.

کاربران می توانند با استفاده از ۲۴ ماهواره موجود در فضا که در اطراف کره زمین هستند و استفاده از تکنولوژی GPS و LNA به راحتی محل دقیق کندوهای خود را بیابند و مطمئن باشند که این دستگاه به راحتی می تواند در هرشرایطی پاسخگوی نیاز کندوداران باشد.

مصرف پایین باتری ردیاب کندو عسل می تواند ضامن کار طولانی مدت

براساس ویژگی های باتری این دستگاه ها می توانند تا مدت ۶۰ الی ۷۰ روز را بدون هیچگونه مشکلی در طبیعت کار کنند و هر روزه اطلاعات خود را جهت مشاهده زنبورداران در سرورهای خود ثبت نمایند و اجازه دهد تا کندوداران عزیز به راحتی از امکانات خارق العاده این دستگاه بهره مند شوند. یکی از ویژگی های بسیار خاص و جذاب این محصول وجود زمان ارسال اطلاعات می باشد، به گونه ای که زنبور داران می توانند بر اساس بازه زمانی خاصی، مثلا هر ۱۲ ساعت این اطلاعات را از طریق گوشی خود دریافت کرده و از صحت و سلامت کندوهای خود باخبر شوند.

خرید ردیاب کندو عسل
خرید ردیاب کندو عسل

همچنین به دلیل وجود مصرف باتری ویژگی های مختلفی برای ردیاب کندو عسل در نظر گرفته شده است تا این دستگاه ها در صورت داشتن بارکاری کمتر بتوانند انرژی خود را تا حد ممکن ذخیره کنند و یا با استفاده از حالت هایی چون استندبای(آماده به کار) میزان مصرف باتری خود را تا حدود محسوسی کاهش دهند.

اگر به دنبال راهی آسان و همیشگی برای امنیت کندوهای عسل خود هستید، ردیاب کندو عسل می تواند به راحتی این مشکل را برای شما حل نماید و به عنوان یک محافظ و یاور همیشگی محافظ کندوهای عسل شما باشد. وجود اندازه کوچک و وزن بسیار کم آن باعث شده تا سارقان متوجه وزن زیاد و یا این دستگاه نشده و ردیاب کندو عسل می تواند با ارسال محل دقیق کندو به شما، مشخص نماید که آیا کندوهای شما بدون اجازه جابه جا شده اند و مکان کنونی آنها را به شما اعلام کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *